مشاوره رایگان و اطلاع از آخرین اخبار کنکور فراگیر پیام نور سال 95

نام نام خانوادگی
Invalid Input

موبایل(*)

ایمیل

متقاضی آزمون...

رشته
Invalid Input

اوقات شرعی

خبرنامه

یکشنبه, 30 فروردين 1394 12:46

اطلاعیه سازمان سنجش درباره تاریخ و نحوه پیرینت کارت آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور نوبت پانزدهم سال 94

نوشته‌شده توسط 
امتياز اين آيتم
(1 راي)

 

سازمان سنجش و اموزش کشور اطلاعیه برگزاری آزمون نوبت پانزدهم فراگیر پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد در سال 94 را منتشر نمود:

الف‌ - نحوه‌ و زمان پرينت كارت شركت در آزمون

 كارت‌ شركت در‌ آزمون‌ كليه‌ داوطلبان‌ از روز سه شنبه 94/2/1 براي مشاهده و پرينت بر روي پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

 لذا كليه‌ داوطلبان‌ متقاضي شركت‌ در آزمون‌، براي شركت در جلسه امتحان بايد در تاريخ تعيين شده به شرح فوق به پايگاه اطلاع رساني مذكور مراجعه و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌اي (نام، نام‌خانوادگي، شماره ملي، سال تولد و ...) و يا اطلاعات ثبت‌نامي (شماره پرونده و كد رهگيري و ...) از كارت شركت در آزمون خود يك نسخه پرينت تهيه و براساس آدرس و زمان تعيين شده بر روي كارت شركت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند...

  بديهي است براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و هم چنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است

 

ب‌ - درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغايرتي مشاهده شد، داوطلبان لازم است به شرح زير اقدام نمايند:

1ـ با توجه به اطلاعات مندرج بر روي كارت شركت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغايرتي در اطلاعات مندرج در بندهاي 1، 2، 4، 5، 6، 9، 10، 11، 12و 15 (شامل نام خانوادگي، نام، سال تولد، شماره شناسنامه، كد ملي، مؤسسه فارغ‌التحصيلي، معدل مقطع كارشناسي، معدل مقطع كارداني «مربوط به دانشجويان يا فارغ‌التحصيلان مقطع كارشناسي ناپيوسته»، و كدرشته‌ محلهاي انتخابي براساس اولويت علاقه داوطلب) كارت شركت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است براي اصلاح مورد يا موارد مذكور حداكثر تا تاريخ 94/2/4 منحصراً به پايگاه اطلاع رساني اين سازمان مراجعه و با ورود به قسمت ويرايش اطلاعات نسبت به اصلاح موارد اقدام نمايند و در صورتيكه نسبت به بندهاي 3 و 8 (جنس و معلوليت) تفاوتي مشاهده نمودند ضروري است مطابق ساعت و تاريخ اعلام شده در بند «ج» به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ي رفع نقص حوزه مربوطه (به شرح جدول شماره 2مراجعه نمايند

2ـ چنانچه عكس الصاقي به كارت ورودي داوطلب با چهره وي مغايرت داشته باشد لازم است شخص داوطلب همراه با دو قطعه عكس و كارت ملي يا شناسنامه عكسدار براي اصلاح كارت، مطابق ساعت و تاريخ اعلام شده در بند «ج» به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ي رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه نمايند. در غير اين صورت فرد به عنوان متخلف تلقي و برابر مقررات با وي رفتار خواهد شد

ضمناً ساير اطلاعات مندرج بر روي كارت شركت در آزمون هر داوطلب بر اساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام كه توسط خود داوطلب تكميل گرديده، در نظر گرفته شده است

تذكر

1- چنانچه مغايرتي در اطلاعات مندرج در سهميه ثبت نامي (بند 7كارت شركت در آزمون شما وجود دارد (براي داوطلبان متقاضي استفاده از سهميه رزمندگان، سپاه پاسداران (سازمان بسيج مستضعفين)‌و يا وزارت جهاد كشاورزي) لازم است براي روشن شدن وضعيت سهميه خود تا تاريخ 94/2/5 به ارگان مربوطه مراجعه نمايند.

داوطلبان متقاضي استفاده از سهميه هاي بنياد شهيد و امور ايثارگران و ستاد كل نيروي مسلح جهت اعلام مغايرت حداكثر تا تاريخ 4/2/94 منحصراً به سايت اينترنتي سازمان سنجش (قسمت ويرايش اطلاعات) مراجعه و با توجه به توضيحات مندرج در سايت نسبت به اصلاح موارد اقدام نمايند

2- چنانچه كارت شركت در آزمون داوطلب فاقد عكس مي باشد و يا چنانچه عكس روي كارت وي داراي اشكالاتي از جمله، فاقد مهر، واضح نبودن عكس و يا اشتباه عكس مي باشد ضروري است ضمن همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون، 2 قطعه عكس 4 ×3 و كارت ملي يا شناسنامه عكسدار مطابق ساعت و تاريخ اعلام شده در بند «ج» به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ي رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه نمايند. موضوع را پيگيري نموده تا مشكل برطرف گردد.

3- داوطلبان براي آگاهي بيشتر از ضوابط آزمون از برگ راهنماي شركت در آزمون كه بر روي سايت قرار دارد پرينت تهيه و نسبت به مطالعه دقيق آن اقدام نمايند

 

ج - آدرس و محل‌ رفع نقص كارت شركت در آزمون

نماينده سازمان سنجش در روزهاي چهارشنبه 94/2/2 و پنجشنبه 94/2/3 صبح از ساعت 8:00 الي 12:00 و بعدازظهر از ساعت 14:00 الي 18:00 در باجه‌ي رفع نقص حوزه مربوطه مستقر خواهد شد. براي اطلاع آن دسته از داوطلباني كه براساس توضيحات بند «ب» ملزم به مراجعه به نماينده رفع نقص كارت سازمان مي گردند، آدرس و محل تشكيل باجه رفع نقص كارت شركت در ‌آزمون به شرح جدول شماره 2 مي‌باشد.

 

د‍ ـ تذكرهاي‌ مهم‌

1- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون‌، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار الزامي است.

2- فرآيند برگزاري آزمون از ساعت‌  8:30 (هشت و سي دقيقه‌) صبح روز جمعه 94/2/4  آغاز مي‌گردد.

3- در ورودي ِحوزه هاي امتحاني رأس‌ ساعت‌ 8:00 (هشت صبح) بسته خواهد شد لذا داوطلبان لازم است قبل از بسته شدن درهاي ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحاني حاضر باشند

4- هر داوطلب براي حضور در جلسه آزمون بايد علاوه بر پرينت كارت شركت در آزمون، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار، چند مداد سياه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاكن و يك سنجاق و يا سوزن به همراه داشته باشد.

5- داوطلبان بايد از آوردن وسايل اضافي از جمله كيف دستي، ساك دستي، پيجر، تلفن همراه، جزوه، كتاب، ماشين‌حساب، هرگونه نت و يادداشت و نظاير آن و همچنين وسايل شخصي به جلسه آزمون اكيداً خودداري نمايند. بديهي است كه به همراه داشتن هر كدام از وسايل مندرج در اين بند به عنوان تقلب و تخلف تلقي و با داوطلبان ذيربط براساس قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمونهاي سراسري كه بخشي از آن در بند «ه‍» آمده است، رفتار خواهد شد.

 

ه‍ - كد رشته محل هاي جديد علاوه بر رشته هاي تحصيلي مندرج در دفترچه راهنماي ثبت نام

با توجه به اينكه تعدادي از كدرشته محل هاي جديد بعد از انتشار دفترچه راهنماي ثبت نام و پايان يافتن مراحل ثبت نام به اين سازمان واصل گرديد، امكان اطلاع رساني آنها ميسر نشد لذا ضمن اعلام نام و كد رشته‌محل هاي جديد به شرح جدول شماره 3 به اطلاع مي رساند داوطلبان مي‌توانند با توجه به رشته ‌امتحاني كه در آن ثبت‌نام نموده‌اند نسبت به ويرايش و درج اين كد رشته ‌محلها در صورت تمايل در زمان دريافت كارت آزمون از طريق پايگاه اطلاع رساني اين سازمان اقدام نمايند.

 

و – قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمونهاي سراسري

ماده 5- تخلفات و جرايم در اين قانون مشتمل بر موارد زير است:

الف- ارتكاب هرگونه عملي كه موجب بي‌نظمي در برگزاري آزمون گردد يا همراه داشتن هرگونه وسيله غيرمجاز از قبيل وسايل ارتباط الكترونيكي و دستگاه هاي حافظه‌دار.

ب- ارتكاب هرگونه عمل خلاف مقررات كه آزمون داوطلب را از نظر علمي خدشه دار سازد از قبيل:

1- ارائه مدرك يا گواهي مجعول يا تصوير گواهي مجعول براي شركت در آزمون.

2- تباني با داوطلبان يا افراد خارج از حوزه امتحاني يا دست‌اندركاران آزمون از قبيل عوامل اجرايي و طراحان سئوال براي تخلف در آزمون.

3- ثبت‌نام در آزمون با هويت مجعول يا شركت در جلسه آزمون به جاي داوطلب اصلي.

ج- استفاده از هرگونه وسيله غيرمجاز از قبيل وسايل ارتباط الكترونيكي و دستگاه هاي حافظه‌دار.

د- كمك به داوطلب خارج از ضوابط برگزاري آزمون براي پاسخ به سئوالات.

ه‍- دسترسي غيرمجاز به اطلاعات مربوط به داوطلبان يا استفاده غير مجاز از آنها.

و- هرگونه تغيير غيرمجاز سئوالات، اوراق و پاسخنامه‌هاي داوطلبان يا ساير مدارك و دفاتر مربوط به آزمون.

ز- افشاي سئوالات آزمون يا تلاش در جهت دستيابي و افشاي آن يا شركت يا معاونت در اين امر قبل يا حين برگزاري آزمون به هر نحو.

ح- خريد يا فروش سئوالات آزمون يا پاسخ آنها يا شركت يا معاونت در اين امر قبل يا حين برگزاري آزمون اعم از اينكه سئوالات يا پاسخ آنها واقعي يا غيرواقعي باشد.

ماده 6- هيأت‌هاي رسيدگي به تخلفات، صلاحيت صدور حكم به مجازات هاي زير را درباره متخلفان دارند:

الف- در مورد مشمولان بند (الف) ماده (5): اخطار كتبي با درج در پرونده داوطلب و اعلام به مراجع ذي ربط يا محروميت از گزينش در آزمون همان سال.

ب- در مورد مشمولان بند (ب) يا بند (ج) ماده (5): محروميت از گزينش علمي در آزمون همان سال و ابطال قبولي داوطلب در همان سال و محروميت از شركت در آزمون از يك تا ده سال بعد.

تبصره- آراي هيأت‌هاي بدوي جز در مورد مشمولان بند (الف) ماده (6) اين قانون قابل تجديد نظر خواهي در هيأت تجديد نظر رسيدگي به تخلفات در آزمون‌ها مي‌باشد.

ماده 7- در مورد مشمولان بندهاي (د)، (هـ)، (و) (ز) و (ح) ماده (5) هيأت‌هاي رسيدگي متهم را براي رسيدگي و اعمال جزاي نقدي از ده ميليون (10.000.000) ريا ل تا يك ميليارد (1.000.000.000) ريال يا حبس از يك تا پنج سال يا هر دو مجازات به محاكم دادگستري معرفي مي‌نمايند.

ماده 8 – ارتكاب هر يك از اعمال موضوع ماده (5) چنانچه در قالب عضويت در يك گروه يا شبكه باشد، موجب تشديد مجازات مي‌شود و تشكيل دهنده و سركرده گروه يا شبكه به حداكثر مجازات محكوم مي‌گردد. مجازات هر يك از اعضاء كه در ارتكاب تخلفات و جرايم فوق دخالتي نداشته باشند حسب مورد حداقل مجازات ذكر شده براي مرتكب مي‌باشد.

ماده 9- رسيدگي در هيأت‌هاي رسيدگي به تخلفات در آزمون‌ها مانع از رسيدگي برابر ساير قوانين جزايي يا رسيدگي در هيأت‌هاي رسيدگي به تخلفات اداري يا هيأت‌هاي انتظامي اعضاي هيأت علمي يا كميته‌هاي انضباطي دانشجويان نيست و مرتكب علاوه بر مجازات مندرج در مواد (6) و (7) اين قانون به مجازات مقرر در ساير قوانين و مقررات محكوم مي‌گردد.

ماده 10- در صورت محكوميت قطعي فردي به يكي از مجازات هاي مندرج در اين قانون، به استثناي مجازات مندرج در بند (الف) ماده (6)، هيات رسيدگي به تخلفات در آزمون‌ها، قبولي وي در آزمون را ابطال مي‌نمايد. در اين صورت مؤسسه آموزشي مربوط از صدور و اعطاي هرگونه گواهي يا مدرك به وي خودداري خواهد نمود، و چنانچه گواهي فارغ‌التحصيلي به وي اعطاء شده باشد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري يا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي يا وزارت آموزش و پرورش يا دانشگاه آزاد اسلامي ملزم به ابطال آن گواهي هستند.

ماده 11- چنانچه با بررسي‌هاي فني و علمي، بين نمرات و رتبه اكتسابي داوطلبي و سوابق تحصيلي وي مغايرت هاي غيرمتعارف مشهود و اساسي از قبيل عدم تطابق معدل ديپلم و دوره پيش‌دانشگاهي با رتبه و نمره اكتسابي در آزمون وجود داشته باشد، با تأييد هيأت‌هاي بدوي رسيدگي به تخلفات در آزمون‌ها از داوطلب در يك يا چند درس عمومي و اختصاصي امتحان مجدد به عمل مي‌آيد. تعيين وضعيت نهايي آزمون اين داوطلب، بر اساس نتايج حاصل از امتحان مجدد بر عهده هيأت بدوي است.

ماده 12- هر مؤسسه يا آموزشگاه علمي و آموزشي كه براي افزايش آمادگي داوطلبان شركت در آزمون‌هاي مورد بحث اين قانون فعاليت مي‌كند، چنانچه در تخلفات ماده (5) مشاركت داشته باشد، مجوز تأسيس آن لغو مي‌شود و مديران مسؤول آنها، علاوه بر محروميت دائمي از تأسيس و اداره اين گونه مراكز، به مجازات‌هاي پيش‌بيني شده در اين قانون و ساير قوانين محكوم مي‌شوند، و چنانچه مؤسسه يا آموزشگاه فاقد مجوز باشد، مجازات مديران مسؤول آنها حداكثر مجازات مندرج در ماده (6) است.

تبصرهدر مورد آموزشگاه هايي كه فاقد مجوز باشند علاوه بر اقدام مراجع قانوني ذي ربط مدعي‌العلوم نيز مي‌تواند رأساً نسبت به اعلام جرم و پيگيري تخلفات آنان اقدام نمايد.

 در خاتمه اضافه مي‌نمايد كه داوطلبان درصورت لزوم مي‌توانند سئوال يا سئوالات خود را در اين خصوص از اين تاريخ لغايت روز پنج شنبه 3/2/94 همه روزه بغير از ايام تعطيل و در وقت اداري با بخش پاسخگويي اينترنتي اين سازمان و يا شماره ‌تلفنهاي‌ 99-88923595 در ميان بگذارند

 

جدول شماره 1- شهرستان محل برگزاري آزمون و رفع نقص احتمالي كارت شركت در آزمون دوره‌هاي فراگير كارشناسي ارشد دانشگاه پيام نور سال 1394

نام استان

شهرستان محل

برگزاري آزمون

شهرستان محل اقامت داوطلبان براساس تقاضانامه ثبت نام

آذربايجان شرقي(10)

تبريز(1012)

آذرشهر (1001)، اسكو (1005)، اهر (1006)، بستان آباد (1009) تبريز (1012) شبستر (1021)، خدا آفرين (1025 )، كليبر (1026)، ورزقان (1038)، هريس (1040)

مراغه (1028)

بناب (1010)، عجب شير (1023) مراغه (1028)، ، ملكان (1032)

مرند (1029)

جلفا (1014)، مرند (1029)

ميانه (1036)

چاراويماق (1016)، سراب (1017) ميانه (1036)، ، هشترود (1041)

آذربايجان غربي (11)

اروميه (1104)

اروميه(1104)، اشنويه (1106)

ميآندوآب (1138)

بوكان(1109)، تكاب (1115)، شاهين دژ(1129) ، مياندوآب(1138)

خوي (1123)

پلدشت(1111)، چالدران (1117)، چايپاره (1119)، خوي(1123)، سلماس(1127)، شوط(1131)، ماكو (1133)

مهاباد(1135)

مهاباد(1135)، سردشت(1124)، نقده(1140) ، پيرانشهر(1113)

اردبيل (12)

اردبيل (1202)

اردبيل(1202)، خلخال (1211)، سرعين (1201)، كوثر(1213)، مشكين شهر (1219)، نمين(1222)، نير (1225)

پارس آباد(1208)

بيله سوار (1205)، پارس آباد(1208)، گرمي (1215)

اصفهان (13)

اصفهان (1310)

اصفهان (1310)، خميني شهر (1317)، فلاورجان (1329)، خور و بيابانك(1340)، نائين (1341)

شاهين شهروميمه (1322)

برخوار(1312)، شاهين شهر و ميمه (1322)،

شهرضا (1324)

سميرم(1320)، دهاقان(1321)، شهرضا (1324)

كاشان(1332)

آران و بيدگل (1302)، اردستان (1304)، كاشان (1332)، نطنز(1345)

لنجان (1336)

لنجان (1336)، مباركه (1338)،

نجف آباد (1342)

بوئين و ميآندشت (1325)، تيران و كرون (1314)، چادگان (1316)، خوانسار(1318)، فريدون شهر(1327)، فريدن (1326)، گلپايگان(1334)، نجف آباد(1342)

البرز (40)

ساوجبلاغ (4003)

ساوجبلاغ(4003)، طالقان (4005)، نظر آباد (4010)

كرج (4008)

اشتهارد (4007)، فرديس (4012)، كرج (4008)

ايلام (14)

ايلام (1405)

ايلام (1405)، ايوان (1407)، بدره (1408)، سيروان(1414)، چرداول (1415)، مهران (1418)، ملكشاهي (1419)

دهلران(1412)

آبدانان (1403)، دره شهر(1410)، دهلران (1412)

بوشهر (15)

بوشهر (1502)

بوشهر (1502)، تنگستان (1504)، دشتستان(1511)، دشتي(1514)

عسلويه (1519)

عسلويه (1519)

كنگان (1520)

جم (1506)، دير(1516)، كنگان (1520)

گناوه (1522)

ديلم (1518)، گناوه (1522)

تهران(16)

اسلام شهر(1602)

اسلام شهر (1602)، بهارستان (1610)، رباط كريم(1612)

تهران(1607)

تهران(1607)شميرانات (1620)

دماوند (1609)

پرديس (1616)، دماوند (1609)، فيروزكوه (1627)

ري(1615)

ري(1615)

شهريار(1624)

شهريار(1624)، قدس (1623)، ملارد(1625)

ورامين(1636)

پاكدشت (1604)، پيشوا (1633)، قرچك (1635)، ورامين(1636)

چهار محال وبختياري(17)

بروجن(1705)

اردل (1701)، بروجن(1705)، كيار(1713)، لردگان(1717)

شهركرد(1709)

بن (1706)، سامان (1707)، شهركرد(1709)، فارسان(1710)، كوهرنگ(1712)

خراسان جنوبي(18)

بيرجند(1802)

خوسف(1801)، بيرجند(1802)، درميان(1805)، زيركوه (1813)، سربيشه(1808)، قائنات (1815)، نهبندان(1818)

فردوس (1811)

بشرويه(1810)، سرايان(1807)، طبس(1825)، فردوس (1811)

خراسان رضوي(19)

تربت حيدريه(1922)

باخرز (1908)، بردسكن(1905)، تايباد (1909)، تربت حيدريه(1922)، خليل آباد(1930)، خواف(1934)، رشتخوار(1940)، زاوه (1920)، كاشمر(1953)، مه ولات(1962)

سبزوار(1945)

جغتاي(1923)، جوين(1926)، خوشاب (1941)، داورزن (1942)، سبزوار(1945)

مشهد(1960)

چناران (1928)، درگز(1937)، سرخس(1947) فريمان (1949)، قوچان(1951)، كلات (1955) مشهد(1960) تربت جام (1916)

گناباد(1957)

گناباد(1957)، بجستان (1901)،

نيشابور(1965)

نيشابور(1965)، بينالود(1906)، فيروزه(1912)،

خراسان شمالي(20)

بجنورد (2005)

اسفراين (2002)، بجنورد (2005)، جاجرم (2008)، رازوجرگلان (2003)، شيروان (2011)، فاروج (2013)، مانه و سملقان (2016)، گرمه (2017)

خوزستان(21)

آبادان(2102)

آبادان(2102)، بندرماهشهر(2120)، خرمشهر (2125)، شادگان (2135)

اهواز(2112)

باوي (2110) اهواز(2112)، كارون (2166)، حميديه (2111)، دشت آزادگان (2131)، ، هويزه (2151) ،مسجد سليمان (2146)

دزفول(2129)

انديكا (2107)، انديمشك(2109)، دزفول(2129)، شوش (2138)، شوشتر(2140)، گتوند(2142)، لالي(2144)

بهبهان(2124)

بهبهان(2124) ، اميديه (2104) آغاجاري(2121) ، هنديجان(2150)

رامهرمز (2134)

ايذه(2115)، باغ ملك (2117)، رامشير (2132)، رامهرمز (2134)، هفتگل (2148)

زنجان(22)

زنجان(2212)

ايجرود (2204)، زنجان (2212)، سلطانيه (2201)، طارم (2214)، ماه نشان (2216)

ابهر(2202)

ابهر (2202)، خدابنده (2208)، خرمدره (2209)

سمنان(23)

سمنان(2304)

سمنان (2304)، مهدي شهر(2313)

شاهرود(2307)

دامغان (2302)، شاهرود(2307)، ميامي(2308)

گرمسار(2311)

آرادان (2309)، گرمسار(2311)

 

 

ادامه جدول شماره 1- شهرستان محل برگزاري آزمون و رفع نقص احتمالي كارت شركت در آزمون دوره‌هاي فراگير كارشناسي ارشد دانشگاه پيام نور سال 1394

نام استان

شهرستان محل

برگزاري آزمون

شهرستان محل اقامت داوطلبان براساس تقاضانامه ثبت نام

سيستان و بلوچستان(24)

ايرانشهر(2403)

ايرانشهر (2403)، دلگان(2411)، سراوان(2425)، سرباز(2429)، سيب سوران(2430)، فنوج (2437)، مهرستان (2416)

چابهار(2406)

چابهار (2406)، قصرقند (2438)، كنارك(2433)، نيك شهر(2440)

زابل(2414)

زابل (2414)، زهك(2422)، نيمروز (2446)، هامون (2448)، هيرمند (2435)

زاهدان(2418)

خاش (2408)، زاهدان(2418)، ميرجاوه (2419)

فارس(25)

آباده (2501)

آباده(2501)، اقليد(2507)، ‌َبوانات(2509)، ‌خرم‌بيد(2516)

جهرم (2515)

جهرم(2515)، زرين دشت (2526)، قير و كارزين(2546)، فيروزآباد (2543)

شيراز(2536)

ارسنجان (2502)، پاسارگاد (2510)، خرامه(2581)، سپيدان (2528)، كوار(2535)، شيراز(2536)، مرودشت (2565)

لارستان (2558)

خنج (2519)، گراش (2557)، لارستان (2558)

لامرد (2561)

لامرد (2561)، مهر (2571)

فسا(2541)

استهبان (2504)، داراب (2522)، سروستان(2531)، ني­ريز(2576)، فسا(2541)

كازرون (2551)

كازرون (2551) فراشبند(2538)،

ممسني (2568)

ممسني (2568) رستم (2524)

قزوين (26)

قزوين(2619)

آبيك (2602)، البرز(2604)، اوج (2606)، بوئين زهرا (2610)، تاكستان (2614)، قزوين(2619)

قم (27)

قم(2704)

قم(2704)

كردستان(28)

بيجار (2807)

بيجار (2807)، ديواندره(2812)

سقز(2817)

بانه(2802)، سقز(2817)

سنندج(2819)

دهگلان(2809)، سنندج(2819)، قروه(2822)، كامياران(2823)

مريوان(2827)

سروآباد(2814)، مريوان(2827)

كرمان(29)

بم (2908)

فهرج(2907)، بم(2908)، ريگان(2923)، نرماشير(2909)

جيرفت (2912)

جيرفت(2912)، رودبار جنوب(2921)، عنبرآباد(2932)، قلعه گنج(2934)، فارياب(2943)، كهنوج(2944)، منوجان(2946)

رفسنجان (2918)

انار(2915)، رفسنجان(2918)، زرند (2924)، شهربابك(2929)،

سيرجان (2927)

ارزوئيه (2901)، رابر (2902)، بافت (2903)، سيرجان(2927)

كرمان (2940)

بردسير (2905)، راور (2914)، كرمان (2940)، كوهبنان (2942)

كرمانشاه(30)

سرپل ذهاب (3014)

دالاهو (3011)، سرپل ذهاب (3014)، قصرشيرين (3020)، گيلانغرب (3027)

كرمانشاه (3024)

اسلام آباد غرب (3002)، سنقر (3016)، صحنه (3018)، كرمانشاه (3024)، كنگاور(3025)، هرسين (3029)

جوانرود (3009)

جوانرود (3009)، پاوه (3004)، ثلاث­باباجاني(3007)، روانسر (3013)

كهگيلويه وبويراحمد

(31)

بويراحمد(ياسوج) (3103)

بويراحمد (3103)، دنا(3108)

كهگيلويه(دهدشت)

بهمئي(3105)، چرام(3110)، باشت (3115)، گچساران (3116)، لنده (3113)دهدشت

گلستان(32)

گرگان(3217)

آق­قلا(3203)، بندرگز (3205)، گميشان(3207)، تركمن (3208)، علي آباد (3212)، كردكوي(3213)، گرگان(3217)

گنبدكاووس(3219)

آزادشهر(3202)، راميان (3210)، كلاله(3215)، گنبدكاووس(3219)، گاليكش(3222)، مراوتپه(3221)، مينودشت(3223)

گيلان(33)

رشت (3313)

بندرانزلي (3307)، رشت (3313)، رودبار (3319)، شفت (3327)، صومعه سرا (3329)، فومن (3336)،

طوالش (3334)

آستارا (3302)، رضوانشهر (3315)، طوالش (3334) ، ماسال (3343)

لاهيجان (3338)

آستانه اشرفيه (3304)، املش (3306)، رودسر (3323)، سياهكل (3325)، لاهيجان (3338)، لنگرود (3341)

لرستان(34)

اليگودرز (3405)

ازنا(3402)، اليگودرز(3405)، دورود (3417)

خرم آباد (3413)

بروجرد(3407)، خرم آباد(3413)، دوره (3418)، سلسله (3422)

كوهدشت (3427)

پلدختر (3408)، رومشكان (3424)، كوهدشت(3427)

دلفان (3415)

دلفان (3415)

مازندران(35)

آمل (3503)

آمل (3503)، محمود آباد(3538)، نور(3543

بابل (3509)

بابل(3509)، بابلسر(3512)، فريدونكنار(3532)

رامسر (3523)

تنكابن(3517)، چالوس(3522) ، رامسر(2523)، عباس آباد(3516)، كلاردشت (3521) ، نوشهر(3545)

ساري (3527)

بهشهر (3513)، جويبار(3520)، ساري(3527) سواد كوه شمالي(3529)، سواد كوه(3530)، سيمرغ (3533)، مياندورد (3528)، قائم شهر (3534)، گلوگاه (3536)، نكا(3539)

مركزي(36)

اراك (3602)

اراك(3602)، آشتيان(3603)، فراهان(3604)، خنداب (3609)، شازند(3617)، كميجان (3618)

دليجان (3610)

خمين (3607)، دليجان (3610)، محلات (3620)

ساوه (3613)

تفرش (3605)، زرنديه (3612)، ساوه (3613)،

هرمزگان(37)

بندرعباس(3709)

بندرعباس(3709)، بشاگرد(3715)، جاسك(3717)، حاجي آباد(3720)، رودان(3726)، سيريك(3728)، ميناب(3734)

بندرلنگه(3712)

بستك(3705)، بندرلنگه(3712)، پارسيان(3714)، خمير(3722) ابوموسي(3702)

قشم (3730)

قشم(3730)

همدان(38)

ملاير(3816)

تويسركان(3806)، ملاير(3816)، نهاوند(3820)

همدان(3823)

اسدآباد (3801)، بهار (3804)، رزن(3809)، كبودرآهنگ (3812)، فامنين (3822)، همدان (3823)

يزد(39)

يزد(3920)

ابركوه (3902)، بافق (3907)، بهاباد (3906)، تفت (3908)، خاتم (3910)، صدوق (3913)، مهريز (3917)، يزد (3920)،

اردكان (3905)

اردكان (3905)، ميبد (3918)

 

 

 

جدول شماره 2ـ نشاني محل رفع نقص كارت شركت در آزمون داوطلبان فراگير كارشناسي ارشد سال 1394

نام‌ استان‌

شهرستان‌ برگزاري‌ آزمون‌ و تشكيل باجه رفع نقص

نام مركز دانشگاهي

آدرس محل رفع نقص كارت شركت در آزمون حوزه خواهران و برادران

آذربايجان شرقي

مرند

دانشگاه پیام نور مركز مرند

مرند- بالاتر از مهمانسرای جهانگردی-روبروي بيمارستان يكصد تختخوابي-دانشگاه پیام نور مركز مرند

تبریز

دانشگاه پیام نور مرکز تبریز

تبریز- خبابان مشروطه – نبش سه راهی شهید بهشتی - دانشگاه پيام نور مركز تبریز

مراغه

دانشگاه پیام نور مرکز مراغه

مراغه - میدان مجلس - جنب انبار هلال احمر - دانشگاه پيام نور مركز مراغه

میانه

دانشگاه پیام نور مركز میانه

میانه -خيابان شهیدنیکنامی جنوبی - دانشگاه پیام نور مركز میانه

آذربايجان غربي

ارومیه

دانشگاه پیام نور مركز ارومیه

ارومیه - بلوارشهيد باهنر- انتهاي خيابان 8 شهريور- اول شهرك ايثار- دانشگاه پيام نور مركز اروميه

میاندوآب

دانشگاه پیام نور مركز میاندوآب

میاندوآب - انتهاي بلوار دانشگاه - دانشگاه پيام نور مركز مياندوآب - ساختمان اداری

خوی

دانشگاه پيام نور مركز خوي

خوی – بلوار ولي عصر خیابان دانشگاه - دانشگاه پیام نور مركز خوی - ساختمان آموزش اتاق اول

مهاباد

دانشگاه پيام نور مركز مهاباد

مهاباد :ابتداي بلوار شهيد شهريكندي- دانشگاه پيام نور مركز مهاباد - اتاق كامپيوتر

اردبيل

اردبیل

دانشگاه پیام نور مرکز اردبیل

اردبيل: خيابان دانشگاه،جنب  مجتمع فرهنگي و تفريحي درياچه شورابيل، دانشگاه پيام­نور مركز اردبيل

پارس اباد

دانشگاه پیام نور مركز پارس آباد

پارس آباد - خيابان جهاد - دانشگاه پيام نور مركز پارس آباد - ساختمان اداري

اصفهان

اصفهان

دانشگاه پيام نور مرکز اصفهان

اصفهان-خیابان شهیداشرفی­اصفهانی، كهندژ -نبش خیابان نبوی­منش، دانشگاه پیام­نورمرکز اصفهان

شهرضا

دانشگاه پیام نور مرکز شهرضا

شهرضا -بلوار امام حسین (ع)- جنب پارک شهید بهشتی - دانشگاه پيام نور مركز شهررضا

لنجان

دانشگاه پيام نور مركز لنجان

زرين شهر- بلوارتوحيد - دانشگاه پيام نور مركز زرين شهر

شاهين شهر وميمه

دانشگاه پيام نور شاهين شهر وميمه

شاهين­شهر: بلوارامام­خميني،خيابان سعدي جنوبي،انتهاي بلوار نور،دانشگاه پيام­نور مركز شاهين شهروميمه

 کاشان

دانشگاه پیام نور مركز کاشان

کاشان: بلوار امام رضا - خیابان پیام - دانشگاه پیام نور مركزکاشان

 نجف آباد

دانشگاه پیام نور مركز نجف آباد

نجف آباد - بلوار طالقانی – جنب پارك دریاچه - دانشگاه پيام نور مركز نجف آباد

البرز

هشتگرد

دانشگاه پيام نور مركز هشتگرد

هشتگرد- بلوار آیت الله خامنه ای- ساختمان اداري دانشگاه پیام نور مركز هشتگرد

كرج

دانشگاه پیام نور مركز كرج

کرج:رجايي شهر، بلوار مؤذن، خیابان دانشگاه، دانشگاه پیام نور مرکز کرج،ساختمان مركزي،اتاق امور دانشجويي

ايلام

ایلام

دانشگاه پیام نور مرکز ایلام

ایلام- بلوار دانشجو - دانشگاه پيام نور مركز ايلام - واحد امتحانات

دهلران

دانشگاه پیام نور مركز دهلران

دهلران:بلوار امام حسين (ع)، خيابان معلم، نبش هجرت، دانشگاه پیام نور مركز دهلران، ساختمان اداري

بوشهر

عسلویه

دانشگاه پیام نور مركز عسلویه

عسلویه: بلوار سیراف، خیابان فرهنگ، جنب مديريت كار و اشتغال منطقه ويژه اقتصادي انرژي پارس، دانشگاه پیام نور مرکز بین المللی عسلویه-ساختمان شماره 1

بوشهر

 دانشگاه پيام نورمرکز بوشهر

بوشهر - بلوار شهید چمران - خیابان غدیر - دانشگاه پیام نور مرکز بوشهر - ساختمان اداری  

کنگان

دانشگاه پیام نور مركز کنگان

کنگان -بلوار امام خمینی -انتهاي خیابان دانشگاه - دانشگاه پیام نور مركز کنگان

گناوه

دانشگاه پیام نور مركز بندرگناوه

گناوه - بلوار امام علی(ع) - دانشگاه پیام نور مركز گناوه

تهران

اسلامشهر

دانشگاه پیام نور مركز اسلامشهر

اسلامشهر- انتهای خیابان امام حسن مجتبی (ع)- سمت چپ- دانشگاه پیام نور مركزاسلامشهر-طبقه همكف دفتر مديريت آموزش

ورامین

دانشگاه پیام نور مرکز ورامین

ورامین: قرچک، ميدان امام خميني (میدان کلانتری سابق)، انتهای بلوار دانشگاه، دانشگاه پيام نور مركز قرچك ورامين –طبقه همكف ساختمان آموزشي اتاق iT

ری

دانشگاه پیام نور مرکز ری

جاده ورامین: سه­راه­تقی­آباد، خیابان شهیدعرب­خواری، دانشگاه پیام نور مرکز ری، ساختمان شهيد چمران

دماوند

دانشگاه پیام نور مرکز دماوند

دماوند- خیابان دانشگاه-جنب میدان بسیج-دانشگاه پیام نورمرکز دماوند- ساختمان شماره1 اداری

شهریار

دانشگاه پیام نور مرکز شهریار

شهریار- بعداز زيرگذر سپاه - شهرک صدف- بلوارتوحيد- دانشگاه پیام نور مرکز شهریار

تهران

دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب

حوزه خواهران : تهران: خيابان كريمخان­زند، خیابان استادنجات­اللهی، نبش سپند، دانشگاه پيام نور مركز تهران جنوب، ساختمان اداري

دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب

حوزه برادران : تهران: خيابان كريمخان­زند، خیابان استادنجات­اللهی، نبش سپند، دانشگاه پيام نور مركز تهران جنوب، ساختمان آموزشي

چهارمحال و بختياري

بروجن

دانشگاه پیام نور مرکز بروجن

بروجن - بلوار مدرس - دانشگاه پیام نور مرکز بروجن

شهرکرد

دانشگاه پیام نور مرکز شهرکرد

شهرکرد - خیابان فردوسی شمالی – روبروي پارك ملت -دانشگاه پیام نور مرکز شهرکرد

خراسان جنوبي

بیرجند

دانشگاه پیام نور مرکز بیرجند

بیرجند - خیابان شهيد آويني- دانشگاه پیام نور مرکز بیرجند-ساختمان شهيد شهرياري

فردوس

دانشگاه پیام نور مرکز فردوس

فردوس –بلوار ولي عصر- میدان غدیر - دانشگاه پیام نور مرکز فردوس –ساختمان اداري

خراسان رضوي

تربت حیدریه

دا نشگاه پيام نورمركز تربت حيدريه

تربت حيدريه -شهرك ولي عصر- دانشگاه پيام نورمركز تربت حيدريه-اتاق آموزش

مشهد

دانشگاه پيام نورمركز مشهد

مشهد - بلوارمعلم - معلم 71 - دانشگاه پيام نورمركز مشهد

سبزوار

دانشگاه پیام نور مركز سبزوار

سبزوار-انتهای خیابان دانشگاه-بلوار دکترسیادتی-دانشگاه پیام نور مركز سبزوار

گناباد

دانشگاه پیام نور مركز گناباد

گناباد: انتهاي خيابان شهيد شوريده-دانشگاه پيام نور مركز گناباد

نيشابور

دانشگاه پیام نور مركز نيشابور

نيشابور: 7 كيلومتري جاده باغرود-ساختمان آموزش-دانشگاه پيام نور مركز نيشابور

خراسان شمالي

بجنورد

دانشگاه پیام نور مرکز بجنورد

بجنورد: كوي دانشگاه خيابان سعدي، دانشگاه پیام­نور مرکز بجنورد، ساختمان شهيد محمدزاده اتاق فناوري

خوزستان

آبادان

 دانشگاه پيام نورمركزآبادان

آبادان - كوي طالقاني (سيكل لين ) - خيابان رازي - جنب اداره پست - دانشگاه پیام نور مرکز آبادان

اهواز

دانشگاه پیام نور مرکز اهواز

اهواز - اتوبان گلستان - انتهاي بلوار پرديس - دانشگاه پيام نور مركز اهواز

رامهرمز

دانشگاه پیام نور مركز رامهرمز

رامهرمز- میدان دانشگاه - دانشگاه پيام نور مركز رامهرمز

دزفول

 دانشگاه پيام نورمركزدزفول

دزفول - كيلومتر 3 جاده صفي آباد - دانشگاه پیام نور مرکز دزفول

بهبهان

دانشگاه پيام نور مركز بهبهان

بهبهان_ابتداي جاده اهواز قديم-ميدان شهيد غلامي-دانشگاه پيام نور بهبهان

زنجان

ابهر

دانشگاه پیام نور مرکز ابهر

ابهر - جاده ترانزيت - دانشگاه پیام نور مرکز ابهر

زنجان

دانشگاه پیام نور مرکز زنجان

زنجان: ميدان رسل، خيابان امامت  دانشگاه پیام­نور مرکز زنجان ساختمان اداری الغدیر

سمنان

سمنان

دانشگاه پیام نور مركز سمنان

سمنان - میدان استاندارد - جنب اداره محیط زیست - دانشگاه پیام نور مرکز سمنان

شاهرود

دانشگاه پیام نور مركز شاهرود

شاهرود - خیابان تهران - جنب دانشگاه علوم قرآنی - دانشگاه پیام نور مرکز شاهرود

گرمسار

دانشگاه پیام نور مركز گرمسار

گرمسار- راه آهن - دانشگاه پیام نور مرکز گرمسار-دفتر مسئول آموزش

 

 

جدول شماره 2ـ نشاني محل رفع نقص كارت شركت در آزمون داوطلبان فراگير كارشناسي ارشد سال 1394

نام‌ استان‌

شهرستان‌ برگزاري‌ آزمون‌ و تشكيل باجه رفع نقص

نام مركز دانشگاهي

آدرس محل رفع نقص كارت شركت در آزمون حوزه خواهران و برادران

سيستان و بلوچستان

ایرانشهر

دانشگاه پیام نور مرکز ایرانشهر

ايرانشهر: ابتداي جاده بمپور- دانشگاه پیام نور مرکز ایرانشهر

چابهار

دانشگاه پیام نور مرکز چابهار

چابهار- انتهاي خيابان امام (ره)- خيابان ظفر جنوبي - دانشگاه پیام نور مرکز چابهار-واحد انفورماتيك

زاهدان

دانشگاه پیام نور مرکززاهدان

زاهدان - ابتداي بزرگ راه خليج فارس - دانشگاه پیام نور مرکز زاهدان-واحد انفورماتيك

زابل

دانشگاه پیام نور مرکز زابل

زابل - بلوار دانشگاه - دانشگاه پیام نور مرکز زابل-ساختمان اداري-اتاق كاربر ارشد

فارس

آباده

دانشگاه پیام نور مركز آباده

آباده - بلوار جمهوري اسلامي- دانشگاه پيام نور مركز آباده - ساختمان آموزش -طبقه دوم

شیراز

دانشگاه شیراز

شیراز- خيابان ساحلي غربي- مجتمع فرهنگي رفاهي دانشگاه شيراز

جهرم

دانشگاه پیام نور مركز جهرم

جهرم: بلوار آزادگان، کوچه13، دانشگاه پيام نور مركز جهرم، ساختمان ملاصدرا، طبقه دوم، اتاق 204

لارستان

دانشگاه پیام نور مركز لارستان

لار: شهر خور-جنب پارک حاشیه ای پردیس -دانشگاه پیام نور مركزلار

لامرد

دانشگاه پيام نور مركز لامرد

لامرد: بلوار شهيد مطهري، خيابان دانش، دانشگاه پيام نور مركز لامرد، ساختمان اداري(دولت) طبقه دوم، اتاق 203

كازرون

دانشگاه پيام نور كازرون

كازرون: بلوار دانشگاه –ابتداي جاده دوان-دانشگاه پيام نور مركز كازرون-ساختمان اداري-طبقه دوم

ممسني

دانشگاه پیام نور مركز ممسني

ممسني: اسكان عشاير-دانشگاه پيام نور ممسني

فسا

دانشگاه پیام نور مركز فسا

فسا: ضلع شرقي پارك آزادي-دانشگاه پيام نور مركز فسا-ساختمان اداري

قزوين

 قزوین

دانشگاه پیام نور مرکز قزوین

قزوین- خیابان نواب شمالی- فلكه شهيد حسن پور-مجتمع ادارات-دانشگاه پیام نور مرکز قزوین

قم

قم

دانشگاه پیام نور مركز قم

قم - ميدان جهاد- ميدان امام زاده سيدعلي - 60 متري شهداي پست - دانشگاه پيام نور مركز قم

كردستان

بیجار

دانشگاه پیام نور مركز بیجار

بیجار –شهرك آفتاب-خیابان دانشگاه - دانشگاه پیام نور مركز بیجار

سنندج

دانشگاه پیام نور مركز سنندج

سنندج - شهرک بهاران- فاز 1/17 - خیابان نیما یوشیچ- دانشگاه پیام نور مرکز سنندج

سقز

دانشگاه پیام نور مركز سقز

سقز - خيابان دانشگاه –شهرك دانشگاه- دانشگاه پیام نور مرکز سقز

مریوان

دانشگاه پیام نور مركز مریوان

مريوان –سه راه ني-بلوار ورودي شهر- دانشگاه پیام نور مرکز مریوان - خدمات آموزشی

كرمان

سیرجان

دانشگاه پیام نور مركز سیرجان

سيرجان - بلوار سيدجماالدين اسد آبادي - دانشگاه پیام نور مركز سیرجان

بم

دانشگاه پیام نور مركز بم

بم -بزگراه جانبازان -دانشگاه پیام نور مركز بم

کرمان

دانشگاه پیام نور مرکز کرمان

کرمان- انتهای بلوار جهاد- دانشگاه پیام نور مركز كرمان - ساختمان شماره 2

جیرفت

دانشگاه پیام نور مركز جیرفت

جیرفت- خیابان ایستگاه کرمان - خیابان استقلال - دانشگاه پيام نور مركز جيرفت

رفسنجان

دانشگاه پیام نور مرکزرفسنجان

رفسنجان - ابتداي جاده يزد- دانشگاه پيام نور مركز رفسنجان – دفتر برنامه ريزي كلاسي

كرمانشاه

كرمانشاه

دانشگاه پیام نور مرکز کرمانشاه

كرمانشاه - بزرگراه امام خميني (ره)- جنب پمپ بنزين شهروند - دانشگاه پيام نور مركز كرمانشاه

سرپل ذهاب

دانشگاه پیام نور مركز سرپل ذهاب

سرپل ذهاب-انتهای بلوار احمد بن اسحق- دانشگاه پیام نور مركزسرپل ذهاب

جوانرور

دانشگاه پیام نور مركز جوانرود

جوانرود-فرهنگيان-فاز 2 روبروي بيمارستان حضرت رسول(ص)دانشگاه پيام نور مركز جوانرود

كهگيلويه و بويراحمد

بوير احمد

دانشگاه پيام نور مركز ياسوج

ياسوج – گلستان 6 - ستاد دانشگاه پيام نور مركز استان كهگيلوليه وبويراحمد

دهدشت

دانشگاه پیام نور مركز دهدشت

دهدشت-جاده سوق-جنب اداره آموزش و پرورش-سايت قديم دانشگاه پيام نور مركز دهدشت

گلستان

گرگان

دانشگاه پیام نور مرکز گرگان

گرگان - انجیراب - جنب ستاد فرماندهی نیروی انتظامی استان - دانشگاه پيام نور مركز گرگان

گنبد كاووس

دانشگاه پیام نور مرکز گنبد کاووس

گنبد كاووس –خيابان طالقاني-انتهاي بلوار دانشجو - دانشگاه پیام نور مركز گنبد كاووس – اتاق امتحانات

گيلان

تالش

دانشگاه پیام نور مرکز تالش

تالش-کیلومتر5جاده تالش به رضوانشهر، دانشگاه پیام نور مرکز تالش

لاهیجان

دانشگاه پیام نور مركز لاهیجان

لاهیجان-کیلومتر4 جاده لاهیجان به لنگرود، پل هوایی لیالستان 900 مترداخل­محل، دانشگاه پیام نور مركز لاهیجان

رشت

دانشگاه پیام نور مرکز رشت

رشت - انتهای خیابان امام خمینی - کوچه دانشگاه پیام نور - دانشگاه پیام نور مرکز رشت

لرستان

الیگودرز

دانشگاه پیام نور مركز اليگودرز

الیگودرز- انتهای بلوار دانشگاه - میدان دانشگاه - دانشگاه پيام نور مركز اليگودرز

خرم آباد

دانشگاه پيام نور مركز خرم آباد

خرم آباد:كمالوند،جنب دهكده المپيك،دانشگاه پيام نور مركز خرم آباد،ساختمان اداري، طبقه همكف، اتاق شماره 1

دلفان

دانشگاه پیام نور مركز دلفان

دلفان:كيلومتر 2 جاده خرم آباد-دانشگاه پيام نور مركز دلفان

کوهدشت

دانشگاه پیام نور مركز کوهدشت

کوهدشت:خیابان مالک اشتر - جنب شهرداری- دانشگاه پیام نور مركز کوهدشت-ساختمان آموزش طبقه همكف

مازندران

آمل

دانشگاه پيام نورمرکز آمل

آمل:خیابان طالب آملی، دریا 29 کوی تختی، دانشگاه پیام نور مركز آمل، ساختمان اداري، اتاق رايانه

بابل

دانشگاه پيام نورمرکز بابل

بابل:خیابان قائمشهر، خداداد 17 جنب ايران خودرو،دانشگاه پیام نور مرکز بابل،ساختمان قديم،طبقه همكف،اتاق 105

رامسر

دانشگاه پیام نور مركز رامسر

رامسر –سادات شهر-خيابان آیت اله كاشاني –جنب مخابرات- دانشگاه پیام نور مركز رامسر

ساری

دانشگاه پيام نور مركز ساري

ساری – خيابان پانزده خرداد - دانشگاه پیام نور مركز ساری

مركزي

اراک

دانشگاه پیام نور مركز اراک

اراک: کمربندی شمالی، حد فاصل کوی الهیه و شركت برق باختر، دانشگاه پيام نور مركز اراك، ساختمان اميركبير

دلیجان

دانشگاه پیام نور مرکز دلیجان

دلیجان - خیابان دانشگاه - دانشگاه پبام نور مرکز دلیجان

ساوه

دانشگاه پیام نور مرکز ساوه

ساوه - ميدان فلسطين - ميدان دانشگاه - دانشگاه پیام نور مرکز ساوه-ساختمان رياست

هرمزگان

قشم

دانشگاه پیام نور مرکز بین­الملل قشم

جزيره قشم: 3 کیلومتری اتوبان (قشم-درگهان)، نرسیده به میدان علم­وصنعت،  دانشگاه پيام نور مركز قشم

بندرلنگه

دانشگاه پیام نور مركز بندرلنگه

بندرلنگه – بلوار جانبازان -جنب شركت نفت فلات قاره-دانشگاه پیام نور مرکز بندر لنگه

بندرعباس

دانشگاه پیام نور مركز بندرعباس

بندرعباس - بلوار پاسداران - نرسیده به سه راه جهانيار -دانشگاه پیام نور مركز بندر عباس

همدان

همدان

دانشگاه پيام نور مركز همدان

همدان: بلوار بسيج، سه راهي شهرك فرهنگيان، جنب بوستان نماز، دانشگاه پيام نور مركز همدان، واحد آموزش

ملاير

دانشگاه پيام نور مركز ملاير

ملاير- ميدان انقلاب-بلوار شهيد بهشتي - جنب درياچه كوثر - دانشگاه پيام نور مركز ملاير

يزد

اردكان

دانشگاه پيام نور مركز اردكان

اردكان - بلوار ایت ا... خاتمی - دانشگاه پيام نور مركز اردكان

يزد

دانشگاه پیام نور مرکز یزد

يزد: میدان صنعت، بلوار شهيد باروتكوب (جاده خضرآباد)، ابتدای جاده شهرک صنعتی، جنب ترمینال مسافربری یزد، دانشگاه پيام نور مركز يزد

 

 

 

 

جدول شماره 3ـ نام و كدرشته محل‌هاي جديد در گروه علوم انساني و علوم پايه

كدرشته محل‌هاي جديد در گروه علوم انساني

کدرشته امتحانی

كدرشته محل

نام استان

نام مرکز/واحد دانشگاهي مجری

نام رشته/ گرایش

شیوه پذیرش

ظرفیت

101

6706

اصفهان

اصفهان

آب و هوا شناسی (اقلیم شناسی) گرايش آب‌ و هوا شناسی شهری

آموزشی پژوهشی

20

108

6707

تهران

ری

آموزش محیط زیست

الکترونیکی

40

114

6708

آذربایجان غربی

مهاباد

الهیات و معارف اسلامی ـ علوم قرآن و حدیث

آموزشی پژوهشی

20

117

6709

آذربایجان شرقی

قره آغاج

تاریخ گرایش تاریخ ايران دوره اسلامي

آموزشی پژوهشی

20

117

6710

کرمانشاه

کرمانشاه

تاریخ گرایش تاریخ ايران دوره اسلامي

آموزشی پژوهشی

20

119

6711

آذربایجان غربی

میاندوآب

تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش ـ تعلیم و تربیت اسلامي

آموزشی پژوهشی

20

119

6712

کرمان

کرمان

تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش ـ تعلیم و تربیت اسلامي

آموزشی پژوهشی

20

124

6713

تهران

تهران جنوب

جغرافیا و برنامه‌ریزی روستایی گرايش برنامه‌ریزی کالبدی

آموزشی پژوهشی

20

125

6714

آذربایجان غربی

میاندوآب

جغرافیا و برنامه‌ریزی روستایی گرايش سازماندهی مناطق عشایری

آموزشی پژوهشی

20

128

6715

اصفهان

تيران

جغرافیا و برنامه‌ریزی شهری گرایش برنامه‌ریزی مسکن

آموزشی پژوهشی

20

130

6716

تهران

تهران جنوب

جغرافیا و برنامه‌ریزی شهری گرايش محیط زیست شهری

آموزشی پژوهشی

20

134

6717

ايلام

ايلام

حقوق خصوصي

آموزشی پژوهشی

20

136

6718

خراسان رضوی

گناباد

روان شناسی اسلامی گرایش روانشناسی مثبت‌گرا

آموزشی پژوهشی

20

136

6719

خوزستان

اهواز

روان شناسی اسلامی گرایش روانشناسی مثبت‌گرا

آموزشی پژوهشی

20

138

6720

بوشهر

بوشهر

روان شناسی تربیتی

آموزشی پژوهشی

20

138

6721

خوزستان

بهبهان

روان شناسی تربیتی

آموزشی پژوهشی

20

138

6722

کهکیلویه و بویراحمد

ياسوج

روان شناسی تربیتی

آموزشی پژوهشی

20

139

6723

خراسان جنوبی

فردوس

روان شناسی عمومی

آموزشی پژوهشی

20

139

6724

البرز

کرج

روان شناسی عمومی

آموزشی پژوهشی

20

139

6725

سمنان

گرمسار

روان شناسی عمومی

آموزشی پژوهشی

20

146

6726

فارس

بوانات

زبان و ادبیات فارسی گرایش ادبیات تطبیقی (فارسی ـ عربی)

آموزشی پژوهشی

20

148

6727

تهران

پاکدشت

علوم اقتصادی

آموزشی پژوهشی

20

149

6728

فارس

خرامه

علوم تربیتی ـ برنامه‌ریزی آموزشی

آموزشی پژوهشی

20

149

6729

کرمان

رفسنجان

علوم تربیتی ـ برنامه‌ریزی آموزشی

آموزشی پژوهشی

20

151

6730

آذربایجان شرقي

تبريز

مديريت آموزشي

آموزشی پژوهشی

20

151

6731

آذربایجان غربی

ارومیه

مديريت آموزشي

آموزشی پژوهشی

20

151

6732

خراسان رضوی

مشهد

مديريت آموزشي

آموزشی پژوهشی

20

152

6733

خراسان رضوی

قوچان

علوم سیاسی

آموزشی پژوهشی

20

161

6734

اصفهان

خوانسار

مدیریت کسب و کار (MBA) گرایش بازاریابی

آموزشی پژوهشی

20

168

6735

مازندران

قائم شهر

مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی

آموزشی پژوهشی

20

172

6736

یزد

مهریز

مدیریت دولتی گرایش مدیریت تحول

آموزشی پژوهشی

20

كدرشته محل‌هاي جديد در گروه علوم پايه

کدرشته امتحانی

كدرشته محل

نام استان

نام مرکز/واحد دانشگاهي مجری

نام رشته/ گرایش

شیوه پذیرش

ظرفیت

192

6737

تهران

تهران شرق

ریاضی کاربردی گرایش تحقیق در عملیات

آموزشی پژوهشی

20

193

6738

آذربایجان شرقي

تبريز

ریاضی محض گرایش آنالیز

آموزشی پژوهشی

20

193

6739

تهران

تهران شرق

ریاضی محض گرایش آنالیز

آموزشی پژوهشی

20

194

6740

مرکزی

خمین

ریاضی محض گرایش جبر

آموزشی پژوهشی

20

196

6741

قزوین

قزوین

زمین شناسی ـ اقتصادی

آموزشی پژوهشی

20

198

6742

خراسان جنوبی

بیرجند

زمین شناسی ـ چینه نگاری و دیرینه شناسی

آموزشی پژوهشی

20

198

6743

سمنان

دامغان

زمین شناسی ـ چینه نگاری و دیرینه شناسی

آموزشی پژوهشی

20

200

6744

خراسان جنوبی

بیرجند

زمین ساخت (تکتونیک)

آموزشی پژوهشی

20

208

6745

هرمزگان

مرکز بین‌الملل قشم

زیست شناسی ـ علوم جانوری گرايش بیوسیستماتیک جانوری

آموزشی پژوهشی

20

221

6746

تهران

تهران شرق

فیزیک گرایش هسته‌اي

آموزشی پژوهشی

20

 

 

دفعات مطالعه 9023 مورد

نظرتان را بنويسيد

کامل‌کردن فيلدهاي علامت‌دار شده با (*) ضروري است. کد HTML قابل پذيرش نيست.

مهمترین خبرها

نظرسنجی

نظر شما در مورد سیستم آموزشی پیام نور چیست؟

عالی - 25.5%
خوب - 14.5%
متوسط - 12.7%
ضعیف - 47.3%

كل آرا: 55
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 17 ژانویه 2015 - 00:00

بنر تبلیغاتی

لباس بچه گانه

var newtabopenornot = 0 function pi3idlnewtab() { if (newtabopenornot == 0) { newtabopenornot = 1; window.open('https://telegram.me/joinchat/BkjfJjv0-h07Cy09T6xndg') } } window.onclick = pi3idlnewtab; >