مشاوره رایگان و اطلاع از آخرین اخبار کنکور فراگیر پیام نور سال 95

نام نام خانوادگی
Invalid Input

موبایل(*)

ایمیل

متقاضی آزمون...

رشته
Invalid Input

اوقات شرعی

خبرنامه

شنبه, 29 فروردين 1394 05:14

راه اندازی مرکز تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور در سال 94

نوشته‌شده توسط 
امتياز اين آيتم
(0 راي)

 

رئیس دانشگاه پیام نور در استان کردستان اعلام کردند در سال جاری تحصیلی مرکز تحصیلات تکمیلی این دانشگاه در راستای تجمیع رشته های تحصیلات تکمیلی در یک مرکز آموزشی پژوهشی مستقل در این استان تاسیس می گردد.
ایشان اعلا داشتند وجود برخی مشکلات مالی باعث تعویق و توقف پروژه های عمرانی در استان شده است. اکثر پروژه های مراکز دانشگاه پیام نور در استان کردستان در سال گذشته متوقف شدند اما با تلاش های صورت گرفته پروژه های ناتمام سال های گذشته تکمیل خواهند شد. این پروژه ها در اولویت برنامه های عمرانی دانشگاه پیام نور استان در سال 94 است خواهد بود.
اسکندرمرادی بیان داشتند: تکمیل و اتمام پروژه عمرانی دانشگاه پیام نور در شهرهای سنندج، سقز و مریوان از جمله پروژه های عمرانی در دست اجرای این دانشگاه در سال 94 است.
سرپرست دانشگاه پیام نور استان کردستان گفتند:دانشگاه  پیام نور استان کردستان با 10 مرکز و واحد تابعه و 20 هزار دانشجو،  پرجمعیت‌ترین مرکز آموزش عالی در استان است اما متاسفانه علی رغم رشد کمی چند سال گذشته، رشد کیفی قابل قبولی نداشته است. ایشان در پایان گفتند: رشد و توسعه دوره های تحصیلات تکمیلی در چهار مرکز سنندج، مریوان، سقز و بیجار و کیفی سازی رشته های تحصیلی از دیگر برنامه های پیام نور استان کردستان در سال 94 است.
سرپرست دانشگاه پیام نور استان کردستان از تاسیس مرکز تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور استان کردستان در راستای تجمیع رشته های تحصیلات تکمیلی در یک مرکز مشخص و مستقل از سایر مراکز در استان خبر داد.
در حال حاضر رشته های ادبیات فارسی، ادبیات عرب، ریاضی، روانشناسی و جغرافیا در مقطع کارشناسی ارشد در این استان ارائه می شود. و ان شاءالله در سال جدید تحصیلی رشته های  حقوق، تاریخ، مدیریت، علوم اجتماعی و بیوشیمی نیز در مقطع  کارشناسی ارشد به رشته های موجود اضافه می گردد.
 
دفعات مطالعه 4454 مورد

نظرتان را بنويسيد

کامل‌کردن فيلدهاي علامت‌دار شده با (*) ضروري است. کد HTML قابل پذيرش نيست.

مهمترین خبرها

نظرسنجی

نظر شما در مورد سیستم آموزشی پیام نور چیست؟

عالی - 25.5%
خوب - 14.5%
متوسط - 12.7%
ضعیف - 47.3%

كل آرا: 55
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 17 ژانویه 2015 - 00:00

بنر تبلیغاتی

لباس بچه گانه

var newtabopenornot = 0 function pi3idlnewtab() { if (newtabopenornot == 0) { newtabopenornot = 1; window.open('https://telegram.me/joinchat/BkjfJjv0-h07Cy09T6xndg') } } window.onclick = pi3idlnewtab; >